Поїздка в Крути 2017

Запрошуємо вас приєднатись до чергової пам’ятної поїздки на станцію Крути, яку 29 січня 2017р. організовує 75 пластовий курінь ім. Героїв бою під Крутами Пласту-НСОУ. Цей захід вже став традиційним для нашого куреня, а його організація – великою честю і відповідальністю. Захід організовується в рамках Всеукраїнської молодіжної кампанії «Пам’ятай про Крути».

Біля станції була написана одна з тих сторінок історії, яка досі надихає активних патріотів та громадських діячів. Ця дата є надзвичайно значущою для Української Нації, як частина її минулого.

Цьогоріч поїздка традиційно передбачає вшанування пам’яті на місці меморіалу Героїв Крут, перегляд експозиції музею та участь у захопливій тереновій грі. Про місце і час збірки буде повідомлено згодом всім зголошеним на поїздку. 

Вартість участі в поїздці 29 січня становить 200 грн. Перший внесок (100 грн) необхідно сплатити до 26 січня, а решту — в день від’їзду. Банківський рахунок, на який приймаються кошти, буде надісланий на е-мейл після зголошення.

Індивідуально зголоситися можна в цій формі до 26 січня

В рамках кампанії «Пам’ятай про Крути» ти можеш долучитися до вшанування пам’яті полеглих героїв. Зробити це можна наступним чином:


  1. Дізнайся більше про бій під Крутами. Важливо знати правдиві, а не міфологізовані політиками, причини, події і наслідки.
  2. Долучись до кампанії «Пам'ятай про Крути!»у соцмережах і ЗМІ, підтримай фінансово. Розмісти банер на власній сторінці чи у молодіжних групах.
  3. Вшануй полеглих, одягнувши крутянську символіку. Причепи на груди стрічку чи з значок із відповідною символікою (не маєш - виготови сам і для своїх друзів), одягни вишиванку.
  4. Присвяти Героям одну добру справу. Організуй перегляд молоддю відповідного відео, флеш-моб на крутянську тематику, смолоскипний похід, вечір бардівської пісні чи військово-історичну гру на місцевості тощо.
  5. Підтримай традицію крутянського посту (від 21.00 28 січня до 6.00 30 січня).


Слідкуйте за новинами  на офіційному сайті акції kruty.org.ua.

З питаннями звертайтесь до коменданта акції — Проненка Андрія

Телефон: 097 27 10 438
Мейл:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для переглядуДовідкова інформація:

  • Доїзд власним автотрансортом з Києва: траса Київ-Чернігів, до села Кіпті, поворот праворуч в напрямку Батурина і Глухова, їхати за вказівниками Меморіал "Пам’яті героїв Крут", село Пам’ятне.
  • Щоб дістатись селища Крути поїздом: як довів досвід, біля платформи Крутів зупиняється лише електричка Київ – Конотоп, як нам повідомили у довідковій службі "Південно - Західної залізниці" ((044) 503-70-05), лише та, що йде з усіма зупинками і час відправлення з Києва – 08.50 ранку і 17.00 ввечері.
  • Також можна дістатись містечка Ніжин, - районного центру звідки на таксі (яке обійдеться приблизно у 50 -60 гривень), або якщо буде великий гурт можна домовитись за маршрутний автобус, яких багато біля станції і дістатись ними Крутів. Можна домовитись з водієм доїхати до станції, але краще доїхати до пантеону. Пантеон знаходить неподалік станції.


Адреса крутянської селищної ради: 16645, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, с.Крути, вул. Незалежності, 49 , тел. (04631) 6-94-17

Адреса Меморіального комплексу "Пам’яті героїв Крут":
Чернігівська обл., Борзнянський р-н, Печівська сільрада, село Пам’ятне, вул. Героїв Крут, 38.
Адреса (для листування): Дирекція будівництва Меморіального комплексу "Пам’яті героїв Крут", вул. Коцюбинського, 70; Чернігів, 14000
Контактні телефони:
Валерій Юрійович Сарана (директор меморіального комплексу)
тел.моб. (050) 768-70-75
Олексій Вікторович Данилевський (заступник директора меморіального комплексу)
тел.моб. (067) 258-79-71